Rugsėjo 29 d. Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) posėdyje, surengtame Klaipėdos aukštojoje jūreivystės mokykloje, vyko Konferencijos Prezidento rinkimai. Pirmą kartą LKDK Prezidentu išrinktas regioninės kolegijos direktorius.

Į šias pareigas buvo pasiūlyti du kandidatai – Utenos kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas ir Kauno technikos kolegijos direktorius Nerijus Varnas. Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad naujuoju Prezidentu išrinktas prof. dr. Gintautas Bužinskas, pakeitęs šias pareigas ėjusį Klaipėdos aukštosios jūreivystės mokyklos direktorių prof. dr. Viktorą Senčilą.

Kokie, kaip Prezidento, pagrindiniai planai stiprinant koleginį sektorių, ypač regionines kolegijas? Sėkmingi priėmimo rezultatai ir tendencijos kitų kolegijų kontekste. O kaip gi bendrame Lietuvos aukštųjų mokyklų kontekste atrodo Utenos kolegija? Populiariausios studijų programos, ar Utenos kolegiją renkasi vis daugiau asmenų, turinčių specialybę?

Šie ir kiti klausimai ir atsakymai pokalbyje, kuriame dalyvavo LKDK Prezidentas, Utenos kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas. Kviečiame žiūrėti.