Lapkričio 13 dieną į Uteną susirinks geriausi šalies grapplingo kovotojai, kurie kovos ir dėl šalies čempiono vardų, ir dėl absoliučios kategorijos taurių. Šis čempionatas bus paskutinis, grapplingo federacijai vadovaujant į Seimą išrinktam Kęstučiui Smirnovui. „Man bus tarsi atsisveikinimo turnyras.

Iš vienos pusės – liūdna, iš kitos – suprantu, kad toks gyvenimas. Džiaugiuosi, kad atsisveikinimo turnyre grapplingo geografija bus dar labiau išsiplėtusi. Nuo pat federacijos įkūrimo turėjau tokį tikslą. Manau, kad daugiau ar mažiau pavyko šį tikslą įgyvendinti“, – kalbėjo priešpaskutinę savaitę grapplingo federacijos prezidentu dirbantis K.Smirnovas.

Krepšiniu, futbolu, žirgų lenktynėmis ir daugeliu kitų sporto šakų garsi Aukštaitijos sostinė grapplingo turnyrų kol kas dar nerengė, nepaisant to, kad kovinis sportas šiame mieste nėra svetimas jau du dešimtmečius. „Mūsų kovinio sporto klubas mieste veikia jau beveik dvidešimt metų, o turnyrų organizacine prasme irgi nesame naujokai.

Turėjome ir realių kovų turnyrų, ir karate turnyrų. Atėjo laikas grapplingui“, – sakė rytų kovos menų klubo „Impulsas“ vadovas ir įkūrėjas Kastytis Stankevičius. Kąstytis Stankevičius jau šį penktadienį po 12 val. žinių lankėsi Utenos radijo studijoje.